با تکنولوژی ما بیشتر آشنا شوید

شرکت اینولایف مراقب پوست شماست

درباره ما

تکنولوژی

ما

همه ما این را می دانیم که هر محصول مراقبت کننده از پوست برای هر فردی مفید نمی باش د و اینکه نمی توان با استفاده گسترده از محصولات مراقبت از پوست، زیبایی آن را تضمین کرد. این کار نه مقرون به صرفه است و نه عملی.در واقع عدم آگاهی از ویژگی های ژنتیکی و پایه پوست خود,انتخاب محصولات مراقبتی را با خطا همراه می کند.

تست Skin DNA InoLife

با دانستن اطلاعات ژنتیک پوست خود میتوانید یک برنامه ریزی دقیق تر انجام داده که به جای پوشش دادن کل مسائل سلامت پوست,تمرکزتان را روی ضعف ها گذاشته و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

اساس تست SkinDNA InoLife

بعد از تکمیل شدن پروژه توالی یابی ژنوم انسان در سال 2003 ، دانشمندان در سال 2008 به یک کشف جالب در شناسایی نشانگرهای ژنتیکی در سلامت پوست دست پیدا کردند. این نشانگرها اکنون توسط شرکتهای مختلف بمنظور تشخیص پروفایل ژنتیک پوست افراد استفاده می شود.

علم مراقبت از پوست شما

تست Skin DNA InoLife نحوه مراقبت از پوست را برایتان رمزگشایی می کند و علت ایجاد آسیب های پوستی در آینده ویا بعد از ایجاد علائم را شناسایی کرده تا اقدامات لازم با کمک پزشکتان ر ا مشخص کند

گستردگی مشتریان ما

بیش از 6،400،000 داده های DNA از هزاران نمونه جمعیت گسترده گروه های قومی مختلف جمع آوری شده است.SkinDNA ،روشی برجسته  در علوم DNA پوستی شامل می شود.

همکاری متخصصان ژنتیک ، پزشکان آرایشی و بهداشتی ، متخصصان پوست و شرکت کنندگان در مطالعه داوطلبانه کار خود را در سال 2006 با دو هدف اصلی آغاز کرد: (1) شناسایی عوامل ژنتیکی که در ایجاد تغییرات وابسته به سن در پوست نقش دارند. و (2) شناسایی مسیرهای عملی در دسترس برای هر یک از این عوامل ژنتیکی به منظور کمک به هر فرد در سراسر جهان برای حفظ پوستی جوان تر به نظر می رسد. تحقیقات با بودجه خصوصی عمل بیش از 6800 ژن و – با استفاده از مطالعات گسترده ژنوم. – ما بیش از 200 صفت ژن غیر طبیعی را در قالب چند پلی مورفیسم تک نوکلئوتیدی (SNP) که در سلامت و رفاه پوست ما نقش دارد کشف کردیم. از همه مهمتر شیوع برخی از این SNP ها و تأثیر آن بر روی پوست بود. با بیش از 8 سال تحقیق ، شرکت ما در اولین و بزرگترین پایگاه داده ژنتیک درما در جهان پیشگام بود – مهمترین دستاورد ما تا به امروز ، با بیش از 100000+ مشتریان از صدها نمونه وسیع جمعیت مورد آزمایش قرار گرفتند.

400,000+

مشتری جهانی
 

شناخت ضعف های ژنتیکی

شناخت ضعف های ژنتیکی و مراقبت صحیح پوستی

پیری پوست فقط ژنتیکی نیست. SkinDNA از اطلاعات شیوه زندگی برای کمک به بررسی پیوند اختصاصی DNA استفاده می کند

تست ما قادر است از این اطلاعات در رابطه با DNA و الگوریتم های اختصاصی ما استفاده کند تا نقاط قوت و ضعف پوست را شناسایی کند.

الگوریتم های اختصاصی ما

گزارش SkinDNA شخصی شما حاوی اطلاعات مفیدی در مورد نتایج شما است. این اطلاعات خیلی ساده گفته شده که به راحتی قابل فهم است، و توسط متخصصان پوست با سالها تجربه در صنعت مراقبت از پوست ایجاد شده است.

 

درباره گزارش  SkinDNA ™  

پس از تجزیه و تحلیل داده های DNA شما ، یک گزارش کاربرپسند بر اساس الگوریتم های آماری اختصاصی DG-Theorem to برای شما تنظیم می شود.

سپس از الگوریتم های آماری DG-Theorem to برای توصیف ترکیبات و خدماتی که به بهترین وجه با آرایش ژنتیکی افراد مطابقت دارند ، استفاده می شود. این توصیه ها بر اساس سالها تجربه ما در صنعت پوست است. تجربه ما بی همتا است.

 

اما چرا باید این تست را انجام بدهم؟

اگر از مشاوره های متناقض برای سلامتی و آینده پوست خود ناراحت هستید . اگر برای حفظ سلامتی و کیفیت طولانی مدت پوست خود به انگیزه نیاز دارید پس ما گزینه خوبی برای شما حساب می شویم.

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید